Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA PUMA X-RAY GLOW JR
PUMA PUMA X-RAY GLOW JR
PUMA PUMA X-RAY GLOW JR
PUMA PUMA X-RAY GLOW JR
PUMA PUMA X-RAY GLOW JR
PUMA PUMA X-RAY GLOW JR
PUMA PUMA X-RAY GLOW JR
PUMA PUMA X-RAY GLOW JR
PUMA PUMA X-RAY GLOW JR
PUMA PUMA X-RAY GLOW JR
Детски патики
Код на производ:
(373179-02)
PUMA

PUMA PUMA X-RAY GLOW JR

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.073 ДЕН
Заштеда: 1.317 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35 21.5
 • 35,5 35,5
 • 36 36 22.5
 • 36,5 36,5
 • 37 37
 • 37,5 37.5
 • 38 38
 • 38,5 38.5
 • 39 39
 • 39,5 39,5
 • 40 40
 • 40,5 40,5
 • 41 41
 • 41,5 41,5
 • 42 42
 • 42,5 42,5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд PUMA
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35 21.5
35,5
36 36 22.5
36,5
37 37
37,5 37.5
38 38
38,5 38.5
39 39
39,5
40 40
40,5
41
41,5
42
42,5
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 372920-09
3.073 ДЕН
Заштеда 30%
4.390 ДЕН
Помош