Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Max Aura 3
NIKE Jordan Max Aura 3
NIKE Jordan Max Aura 3
NIKE Jordan Max Aura 3
NIKE Jordan Max Aura 3
NIKE Jordan Max Aura 3
Детски патики за кошарка
Код на производ:
(DA8021-110)
NIKE

NIKE Jordan Max Aura 3

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Донесете дел од историјата на урбаните улици во градот со Nike Jordan Max Aura 3 патиките за тинејџери. Инспириран од богатото наследство, овој модел има енергија на кошаркарски патики и изглед кој ја менува перцепцијата на класичниот стил. Кожниот горен дел се комбинира со синтетички и текстилни делови и има дополнително засилување на петицата за стабилна поддршка и издржливост. Дизајнот на средниот дел со меки перничиња овозможува максимална удобност и изглед кој е подготвен за улиците. Видливата Air Max единица овозможува амортизирање на петицата, додека гумениот ѓон оптимално се прилепува на различни површини. Спецификација: Патики за тинејџери– lifestyle Горен дел: кожа, синтетика, текстил Среден ѓон од пена Видлива Air Max единица Гумен ѓон.
Подетално

Донесете дел од историјата на урбаните улици во градот со Nike Jordan Max Aura 3 патиките за тинејџери. Инспириран од богатото наследство, овој модел има енергија на кошаркарски патики и изглед кој ја менува перцепцијата на класичниот стил. Кожниот горен дел се комбинира со синтетички и текстилни делови и има дополнително засилување на петицата за стабилна поддршка и издржливост. Дизајнот на средниот дел со меки перничиња овозможува максимална удобност и изглед кој е подготвен за улиците. Видливата Air Max единица овозможува амортизирање на петицата, додека гумениот ѓон оптимално се прилепува на различни површини.
Спецификација:

 • Патики за тинејџери– lifestyle
 • Горен дел: кожа, синтетика, текстил
 • Среден ѓон од пена
 • Видлива Air Max единица
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош