Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Copa Sense.1 TF
adidas Copa Sense.1 TF
adidas Copa Sense.1 TF
adidas Copa Sense.1 TF
adidas Copa Sense.1 TF
adidas Copa Sense.1 TF
adidas Copa Sense.1 TF
adidas Copa Sense.1 TF
adidas Copa Sense.1 TF
adidas Copa Sense.1 TF
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(GW3548)
adidas

adidas Copa Sense.1 TF

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
8.088 ДЕН
Моментална цена
8.088 ДЕН
Цена со попуст
6.875 ДЕН
Заштеда: 1.213 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COPA SENSE.1 TF се машки копачки за фудбал направени за игра на вештачка трева. Подигнете ја вашата игра на повисоко ниво. Совршено дизајнирани за играње на вештачка трева, тие ви даваат целосна контрола над топката во секое време. Меката кожа на предната страна создава лесно чувство на удобност и обезбедува совршен контакт со топката. Средниот EVA ѓон дава дополнителна удобност при играњето. Овие копачки се вашиот најдобар избор кога станува збор за играње на вештачка трева. Без разлика дали играте фудбал рекреативно или професионално, копачките Copa се секогаш најдобриот избор бидејќи врвниот квалитет и супериорната удобност се нивниот заштитен знак. Спецификација: Среден EVA ѓон Touchpod Врзување.
Подетално

adidas COPA SENSE.1 TF се машки копачки за фудбал направени за игра на вештачка трева. Подигнете ја вашата игра на повисоко ниво. Совршено дизајнирани за играње на вештачка трева, тие ви даваат целосна контрола над топката во секое време. Меката кожа на предната страна создава лесно чувство на удобност и обезбедува совршен контакт со топката. Средниот EVA ѓон дава дополнителна удобност при играњето. Овие копачки се вашиот најдобар избор кога станува збор за играње на вештачка трева. Без разлика дали играте фудбал рекреативно или професионално, копачките Copa се секогаш најдобриот избор бидејќи врвниот квалитет и супериорната удобност се нивниот заштитен знак.
Спецификација:

 • Среден EVA ѓон
 • Touchpod
 • Врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 27
  9 43 1/3 27.5
  9- 44 28
  10 44 2/3 28.5
  10- 45 1/3 29
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12-
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош