Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
Детски патики
Код на производ:
(AT4665-504)
NIKE

NIKE Flex Runner

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 2.5C
 • 3.5C 3.5C
 • 4.5C 4.5C
 • 5.5C 5.5C
 • 6.5C 6.5C
 • 7.5C 7.5C
 • 8.5C 8.5C
 • 9.5C 9.5C
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 24 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Flex Runner се патики за бебиња, дизајнирани за нивните први чекори. Со овие патики сè изгледа лесно, вашето бебе лесно може да оди и да лази во нив. Посебна предност на овие патики е тоа што не се врзуваат, лесни се за облекување, а за дополнителна стабилност придонесува и еластичната трака што го овозможува тоа. За уште полесно облекување, во пределот на петицата се наоѓа мало јазиче. Супер флексибилниот ѓон од пена дава енергија на секој чекор. Овие патики имаат и зајакнат преден дел.Спецификација: Детски патики Мрежесто прозрачно горниште Конструкција без врвки Дополнителна еластична лента за стабилност Пенест ѓон.
Подетално

Nike Flex Runner се патики за бебиња, дизајнирани за нивните први чекори. Со овие патики сè изгледа лесно, вашето бебе лесно може да оди и да лази во нив. Посебна предност на овие патики е тоа што не се врзуваат, лесни се за облекување, а за дополнителна стабилност придонесува и еластичната трака што го овозможува тоа. За уште полесно облекување, во пределот на петицата се наоѓа мало јазиче. Супер флексибилниот ѓон од пена дава енергија на секој чекор. Овие патики имаат и зајакнат преден дел.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Мрежесто прозрачно горниште
 • Конструкција без врвки
 • Дополнителна еластична лента за стабилност
 • Пенест ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2.5C
  3.5C
  4.5C
  5.5C
  6.5C
  7.5C
  8.5C
  9.5C
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 24 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Остави оценка

  • 16.06.2022. 14:05
  Помош