Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Alpha Trainer 4
NIKE Air Max Alpha Trainer 4
NIKE Air Max Alpha Trainer 4
NIKE Air Max Alpha Trainer 4
NIKE Air Max Alpha Trainer 4
NIKE Air Max Alpha Trainer 4
NIKE Air Max Alpha Trainer 4
NIKE Air Max Alpha Trainer 4
NIKE Air Max Alpha Trainer 4
NIKE Air Max Alpha Trainer 4
NIKE Air Max Alpha Trainer 4
NIKE Air Max Alpha Trainer 4
Машки патики
Код на производ:
(CW3396-003)
NIKE

NIKE Air Max Alpha Trainer 4

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Alpha Trainer 4 се врвни машки патики од колекцијата Air Max. Пленат со атрактивен дизајн и удобност. Горниот дел на патиката е изработен од синтетика и текстил. Мрежестата текстура на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот. Гумениот ѓон со Air Max единицата е издржлив и добро се прилепува на различни површини. Меките перничиња придонесуваат за удобност. Овие патики се погодни за сите ваши спортски активности. Атрактивниот дизајн и препознатливиот Nike квалитет се најдобрата препорака за овој модел на патики. Спецификација: Горен дел: синтетика, текстил и мрежеста текстура Гумен ѓон со Air Max единица.
Подетално

Nike Air Max Alpha Trainer 4 се врвни машки патики од колекцијата Air Max. Пленат со атрактивен дизајн и удобност. Горниот дел на патиката е изработен од синтетика и текстил. Мрежестата текстура на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот. Гумениот ѓон со Air Max единицата е издржлив и добро се прилепува на различни површини. Меките перничиња придонесуваат за удобност. Овие патики се погодни за сите ваши спортски активности. Атрактивниот дизајн и препознатливиот Nike квалитет се најдобрата препорака за овој модел на патики.
Спецификација:

 • Горен дел: синтетика, текстил и мрежеста текстура
 • Гумен ѓон со Air Max единица

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка

  • 24.06.2022. 15:57
  Помош