Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Zoom Separate
NIKE Zoom Separate
NIKE Zoom Separate
NIKE Zoom Separate
NIKE Zoom Separate
NIKE Zoom Separate
NIKE Zoom Separate
NIKE Zoom Separate
NIKE Zoom Separate
NIKE Zoom Separate
NIKE Zoom Separate
NIKE Zoom Separate
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(DH0249-140)
NIKE

NIKE Zoom Separate

Претходна цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Jordan Zoom Separate се машки патики за кошарка со низок профил дизајнирани да ви помогнат да ја преземете контролата над теренот. Перничињата во средниот ѓон се поцврсти долж надворешната страна на стапалото и помеки одвнатре, така што можете лесно да ја менувате насоката. Zoom Air единицата сместена во предниот дел на стапалото ви овозможува да се одделите од противникот и јасно да ја видите играта. Двата различни типа на пена се споени во средниот ѓон и нудат оптимална комбинација на удобност, во зависност од тоа каде му е потребна на вашето стапало. Еластичната лента заедно со врвките обезбедуваат стабилност и сигурност. Спецификација: Плиток профил Врвки и еластична лента Два типа на пена во средниот ѓон Zoom Air единица во предниот дел на стапалото Гумен ѓон.
Подетално

Jordan Zoom Separate се машки патики за кошарка со низок профил дизајнирани да ви помогнат да ја преземете контролата над теренот. Перничињата во средниот ѓон се поцврсти долж надворешната страна на стапалото и помеки одвнатре, така што можете лесно да ја менувате насоката. Zoom Air единицата сместена во предниот дел на стапалото ви овозможува да се одделите од противникот и јасно да ја видите играта. Двата различни типа на пена се споени во средниот ѓон и нудат оптимална комбинација на удобност, во зависност од тоа каде му е потребна на вашето стапало. Еластичната лента заедно со врвките обезбедуваат стабилност и сигурност.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки и еластична лента
 • Два типа на пена во средниот ѓон
 • Zoom Air единица во предниот дел на стапалото
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош