Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Predator Edge.2 MG
adidas Predator Edge.2 MG
adidas Predator Edge.2 MG
adidas Predator Edge.2 MG
adidas Predator Edge.2 MG
adidas Predator Edge.2 MG
adidas Predator Edge.2 MG
adidas Predator Edge.2 MG
adidas Predator Edge.2 MG
adidas Predator Edge.2 MG
Машки копачки
Код на производ:
(GW6146)
adidas

adidas Predator Edge.2 MG

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
8.688 ДЕН
Моментална цена
8.688 ДЕН
Цена со попуст
7.385 ДЕН
Заштеда: 1.303 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PREDATOR EDGE.2 MG се унисекс копачки за играње на вештачка и природна трева со нова димензија на удобност и контрола на топката. Погледнете ја новата димензија на играта во овие неверојатни PREDATOR копачки. Покрај исклучителната удобност, овие копачки се надополнети и со максимална функционалност. Тие ви обезбедуваат доминација и максимален придонес во победата на вашиот тим. Во горниот дел имаат дискретни ребрести делови поставени и обликувани за различни типови на контакт со топката, што ви дава можност за изведување различни типови на удари. Целосно новиот TPU ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и ви дава можност лесно и стабилно да го менувате правецот кога го дриблирате противникот. Овие копачки кои ви даваат исклучителна контрола на топката се направени од делумно рециклиран материјал. Системот за врзување OFF SET обезбедува почисти удари. adidas PREDATOR EDGE.2 MG унисекс копачките отвораат различни можности на теренот. Спецификација: Текстилно горниште Ребрести делови на горниот слој Врзување со врвки Рециклиран материјал Нов TPU ѓон.
Подетално

adidas PREDATOR EDGE.2 MG се унисекс копачки за играње на вештачка и природна трева со нова димензија на удобност и контрола на топката. Погледнете ја новата димензија на играта во овие неверојатни PREDATOR копачки. Покрај исклучителната удобност, овие копачки се надополнети и со максимална функционалност. Тие ви обезбедуваат доминација и максимален придонес во победата на вашиот тим. Во горниот дел имаат дискретни ребрести делови поставени и обликувани за различни типови на контакт со топката, што ви дава можност за изведување различни типови на удари. Целосно новиот TPU ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и ви дава можност лесно и стабилно да го менувате правецот кога го дриблирате противникот. Овие копачки кои ви даваат исклучителна контрола на топката се направени од делумно рециклиран материјал. Системот за врзување OFF SET обезбедува почисти удари. adidas PREDATOR EDGE.2 MG унисекс копачките отвораат различни можности на теренот.
Спецификација:

 • Текстилно горниште
 • Ребрести делови на горниот слој
 • Врзување со врвки
 • Рециклиран материјал
 • Нов TPU ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош