Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Copa Sense .1 AG
adidas Copa Sense .1 AG
adidas Copa Sense .1 AG
adidas Copa Sense .1 AG
adidas Copa Sense .1 AG
adidas Copa Sense .1 AG
adidas Copa Sense .1 AG
adidas Copa Sense .1 AG
adidas Copa Sense .1 AG
adidas Copa Sense .1 AG
Копачки за возрасни
Код на производ:
(GW3547)
adidas

adidas Copa Sense .1 AG

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
13.588 ДЕН
Моментална цена
13.588 ДЕН
Цена со попуст
11.550 ДЕН
Заштеда: 2.038 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COPA SENSE.1 AG се машки копачки за фудбал за игра на вештачка трева кои обезбедуваат целосна контрола над топката во секој момент. Издигнувајќи ја вашата игра на повисоко ниво, носат бескомпромисна удобност и високи перформанси на теренот. Горниот дел е изработен од комбинација на синтетика и мека кожа која одлично се прилепува за стапалото, овозможувајќи совршен контакт со топката и целосна контрола на ударот. Овие копачки не се врзуваат, лесно се облекуваат и ви даваат целосна стабилност при експлозивни спринтови и брзи промени на насоката. Анатомски поставената пена во петицата во комбинација со горниот дел од К-кожа ви дава чувство дека овие копачки се дел од вашето стапало. adidas Copa секогаш ги изострува вашите сетила кога е во прашање фудбалот. Спецификација: Кожен горен дел Sensepods пена во петиците Еластична врвка без врзување.
Подетално

adidas COPA SENSE.1 AG се машки копачки за фудбал за игра на вештачка трева кои обезбедуваат целосна контрола над топката во секој момент. Издигнувајќи ја вашата игра на повисоко ниво, носат бескомпромисна удобност и високи перформанси на теренот. Горниот дел е изработен од комбинација на синтетика и мека кожа која одлично се прилепува за стапалото, овозможувајќи совршен контакт со топката и целосна контрола на ударот. Овие копачки не се врзуваат, лесно се облекуваат и ви даваат целосна стабилност при експлозивни спринтови и брзи промени на насоката. Анатомски поставената пена во петицата во комбинација со горниот дел од К-кожа ви дава чувство дека овие копачки се дел од вашето стапало. adidas Copa секогаш ги изострува вашите сетила кога е во прашање фудбалот.

 • Спецификација:
 • Кожен горен дел
 • Sensepods пена во петиците
 • Еластична врвка без врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 27
  9 43 1/3 27.5
  9- 44 28
  10 44 2/3 28.5
  10- 45 1/3 29
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12-
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош