Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Mercurial Vapor 14 Academy IC
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy IC
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy IC
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy IC
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy IC
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy IC
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy IC
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy IC
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy IC
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy IC
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(DJ2876-054)
NIKE

NIKE Mercurial Vapor 14 Academy IC

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Mercurial Vapor 14 Academy IC се наменети за игра во затворен простор и се дизајнирани за неверојатна брзина. Впечатливите бои на страните и предниот дел на патиките ги истакнуваат клучните области за прецизен дриблинг, додавање и шутирање. Покрај тоа, лепливата текстура на горниот дел ви овозможува да ја преземете целосната контрола врз играта. Гумениот ѓон е дизајниран за повеќенасочно движење на улица, терен и внатре. Спецификација: За игра на улица и затворени простории Плиток профил Врвки Леплива текстура на горниот дел Гумен ѓон.
Подетално

Nike Mercurial Vapor 14 Academy IC се наменети за игра во затворен простор и се дизајнирани за неверојатна брзина. Впечатливите бои на страните и предниот дел на патиките ги истакнуваат клучните области за прецизен дриблинг, додавање и шутирање. Покрај тоа, лепливата текстура на горниот дел ви овозможува да ја преземете целосната контрола врз играта. Гумениот ѓон е дизајниран за повеќенасочно движење на улица, терен и внатре.
Спецификација:

 • За игра на улица и затворени простории
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Леплива текстура на горниот дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош