Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Vista
NIKE Vista
NIKE Vista
NIKE Vista
NIKE Vista
NIKE Vista
NIKE Vista
NIKE Vista
Женски сандали
Код на производ:
(DJ6607-600)
NIKE

NIKE Vista

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike VISTA се женски сандали во кои ќе бидете подготвени да го дочекате летото. Уживајте во целодневна удобност во текот на топлите летни денови во овие сандали кои обезбедуваат лесен комфор и целодневна удобност. Направени од синтетика со врвен квалитет, која ја обезбедува удобноста што ја заслужувате, тие многу брзо ќе станат вашите омилени обувки. Лесно се вклопуваат во вашиот спортско-елегантен стил, на вас е да го изберете омилениот лак и да блеснете додека шетате по градските улици. Гумениот ѓон дава одлична флексибилност, мекост, издржливост и обезбедува одлично амортизирање. Ако сакате да ја ставите вашата женственост на прво место, овие сандали на Nike VISTA ќе бидат вашиот идеален сојузник. Спецификација: Женски сандали – lifestyle Горен дел: 100% синтетика Јазиче за пета Гумен ѓон.
Подетално

Nike VISTA се женски сандали во кои ќе бидете подготвени да го дочекате летото. Уживајте во целодневна удобност во текот на топлите летни денови во овие сандали кои обезбедуваат лесен комфор и целодневна удобност. Направени од синтетика со врвен квалитет, која ја обезбедува удобноста што ја заслужувате, тие многу брзо ќе станат вашите омилени обувки. Лесно се вклопуваат во вашиот спортско-елегантен стил, на вас е да го изберете омилениот лак и да блеснете додека шетате по градските улици. Гумениот ѓон дава одлична флексибилност, мекост, издржливост и обезбедува одлично амортизирање. Ако сакате да ја ставите вашата женственост на прво место, овие сандали на Nike VISTA ќе бидат вашиот идеален сојузник.
Спецификација:

 • Женски сандали – lifestyle
 • Горен дел: 100% синтетика
 • Јазиче за пета
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сандали CV5515-001
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  Вашата авантура започнува со женските сандали Nike Canyon. Тие имаат подебел ѓон, сред...
  3.143 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.490 ДЕН
  Помош