Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Zoom Structure 24
NIKE Air Zoom Structure 24
NIKE Air Zoom Structure 24
NIKE Air Zoom Structure 24
NIKE Air Zoom Structure 24
NIKE Air Zoom Structure 24
Женски патики за трчање
Код на производ:
(DA8570-103)
NIKE

NIKE Air Zoom Structure 24

Претходна цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Zoom Structure 24 се женски патики за трчање. Тестиравме стотици тркачи за да дизајнираме подлога за пети што создава меко чувство од прсти до пети. Прозрачната прежа на горништето обезбедува одлична вентилација. Zoom Air единицата во предниот дел на стапалото го амортизира секој ваш чекор. Издржливиот гумен ѓон е направен да трае. Меката облога околу петицата и глуждот ќе спречи чорапите да се собираат додека трчате. Почувствувајте ја разликата во флексибилни и лесни патики носејќи ги Air Zoom Structure 24 женските патики за трчање. Спецификација: Женски патики за трчање Мрежест горен дел Zoom Air единица Мека облога околу петицата и глуждот Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Zoom Structure 24 се женски патики за трчање. Тестиравме стотици тркачи за да дизајнираме подлога за пети што создава меко чувство од прсти до пети. Прозрачната прежа на горништето обезбедува одлична вентилација. Zoom Air единицата во предниот дел на стапалото го амортизира секој ваш чекор. Издржливиот гумен ѓон е направен да трае. Меката облога околу петицата и глуждот ќе спречи чорапите да се собираат додека трчате. Почувствувајте ја разликата во флексибилни и лесни патики носејќи ги Air Zoom Structure 24 женските патики за трчање.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Мрежест горен дел
 • Zoom Air единица
 • Мека облога околу петицата и глуждот
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош