Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(CZ0604-010)
NIKE

NIKE SuperRep Go 2

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SuperRep Go 2 машките патики за тренинг обезбедуваат лесна потпора директно под стапалата, додека ѝ дозволуваат на кожата да дише. Тие комбинираат удобност, флексибилност и прозрачност за да го олеснат секој вид на тренинг. Густата пена на средниот ѓон го исполнува вашиот чекор со енергија и удобност. Петата и средниот дел на стапалото имаат дополнителна поддршка за странично движење. Мрежестиот материјал го покрива горниот дел на патиките, давајќи им на стапалата поголема слобода и прозрачност. Гумените засилувања во областите со најголема изложеност нудат исклучителна стабилност и влечна сила. Гумениот ѓон обезбедува флексибилност потребна за изведување на сите интензивни вежби. Спецификација: Машки патики за тренинг Текстилен горен дел Среден ѓон од пена Зајакнување на петицата Гумен ѓон Боја: црна / бела.
Подетално

Nike SuperRep Go 2 машките патики за тренинг обезбедуваат лесна потпора директно под стапалата, додека ѝ дозволуваат на кожата да дише. Тие комбинираат удобност, флексибилност и прозрачност за да го олеснат секој вид на тренинг. Густата пена на средниот ѓон го исполнува вашиот чекор со енергија и удобност. Петата и средниот дел на стапалото имаат дополнителна поддршка за странично движење. Мрежестиот материјал го покрива горниот дел на патиките, давајќи им на стапалата поголема слобода и прозрачност. Гумените засилувања во областите со најголема изложеност нудат исклучителна стабилност и влечна сила. Гумениот ѓон обезбедува флексибилност потребна за изведување на сите интензивни вежби.
Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Текстилен горен дел
 • Среден ѓон од пена
 • Зајакнување на петицата
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна / бела

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош