Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Turf
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Turf
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Turf
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Turf
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Turf
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Turf
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Turf
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Turf
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Turf
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Turf
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(DA1192-017)
NIKE

NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Turf

Претходна цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Освојте го теренот со Nike React Tiempo Legend 9 Pro Turf патиките за фудбал. Nike React пенестите влошки обезбедуваат чувство на удобност во текот на играта. Зоната во пределот на прстите е со нагласена текстура за прецизен дриблинг, додавање и шутирање. Горниот дел од телешката кожа е поддржан од парчиња пена со мека текстура за подобар контакт со топката. Врз основа на анализата на Nike Sports Research Lab за движењето на играчите, гумениот ѓон е дизајниран да обезбеди повеќенасочно влечење на вештачки површини. Откријте го фудбалот од поинаква перспектива, уживајќи во врвните перформанси на Nike React Tiempo Legend 9 Pro Turf патиките за фудбал. Спецификација: Патики за фудбал - за возрасни За игра на вештачки површини Горен дел: кожа, текстил Nike React пена Гумен ѓон.
Подетално

Освојте го теренот со Nike React Tiempo Legend 9 Pro Turf патиките за фудбал. Nike React пенестите влошки обезбедуваат чувство на удобност во текот на играта. Зоната во пределот на прстите е со нагласена текстура за прецизен дриблинг, додавање и шутирање. Горниот дел од телешката кожа е поддржан од парчиња пена со мека текстура за подобар контакт со топката. Врз основа на анализата на Nike Sports Research Lab за движењето на играчите, гумениот ѓон е дизајниран да обезбеди повеќенасочно влечење на вештачки површини. Откријте го фудбалот од поинаква перспектива, уживајќи во врвните перформанси на Nike React Tiempo Legend 9 Pro Turf патиките за фудбал.
Спецификација:

 • Патики за фудбал - за возрасни
 • За игра на вештачки површини
 • Горен дел: кожа, текстил
 • Nike React пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош