Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
Детски патики
Код на производ:
(CZ0188-402)
NIKE

NIKE Flex Advance

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 18 8.5
 • 3.5C 19 9.5
 • 4.5C 20 10.5
 • 5.5C 21.5 11.5
 • 6.5C 22.5 12.5
 • 7.5C 24 13.5
 • 8.5C 25.5 14.5
 • 9.5C 26.5 15.5
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike FLEX ADVANCE се детски патики за машки бебиња. Тие се карактеризираат со мек и издржлив горен дел, лесен за одржување, кој обезбедува супериорен изглед и пријатно чувство при носење. Велкро ременот го фиксира стапалото и дава дополнителна удобност и безбедност, а во комбинација со врпцата за петицата и јазикот овозможува лесно облекување и соблекување. Жлебовите во ѓонот овозможуваат флексибилност и природност на движењето, што е особено важно за бебињата кои допрва учат да чекорат. Вашите бебиња ќе уживаат во нивната колоритност и целодневна удобност. Спецификација: Патики за машки бебиња Состав: 79 % синтетика и 29 % кожа Велкро ремен Nike лого Состав на ѓон: 57% пластика и 43% гума.
Подетално

Nike FLEX ADVANCE се детски патики за машки бебиња. Тие се карактеризираат со мек и издржлив горен дел, лесен за одржување, кој обезбедува супериорен изглед и пријатно чувство при носење. Велкро ременот го фиксира стапалото и дава дополнителна удобност и безбедност, а во комбинација со врпцата за петицата и јазикот овозможува лесно облекување и соблекување. Жлебовите во ѓонот овозможуваат флексибилност и природност на движењето, што е особено важно за бебињата кои допрва учат да чекорат. Вашите бебиња ќе уживаат во нивната колоритност и целодневна удобност.
Спецификација:

 • Патики за машки бебиња
 • Состав: 79 % синтетика и 29 % кожа
 • Велкро ремен
 • Nike лого
 • Состав на ѓон: 57% пластика и 43% гума

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2.5C 18 8.5
  3.5C 19 9.5
  4.5C 20 10.5
  5.5C 21.5 11.5
  6.5C 22.5 12.5
  7.5C 24 13.5
  8.5C 25.5 14.5
  9.5C 26.5 15.5
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 23.5 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош