Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
PUMA ST Runner v3
Машки патики
Код на производ:
(384857-01)
PUMA

PUMA ST Runner v3

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma ST Runner v3 унисекс патиките имаат безвременски и легендарен дизајн кој никогаш не излегува од мода. Препознатливиот модел на патики е освежен со нови детали во форма на мрежесто горниште покриено со кожа и најлон. SoftFoam + газиштето обезбедува супериорна амортизација и оптимална удобност при секој чекор. Гумениот ѓон совршено се прилепува на различни површини. Ако удобноста и класичниот дизајн ви се на прво место при изборот на патики, ST Runner v3 нема да ги изневери вашите очекувања.Спецификација: Унисекс патики Горниште изработено од мрежа, кожа и најлон SoftFoam + газиште Гумен ѓон.
Подетално

Puma ST Runner v3 унисекс патиките имаат безвременски и легендарен дизајн кој никогаш не излегува од мода. Препознатливиот модел на патики е освежен со нови детали во форма на мрежесто горниште покриено со кожа и најлон. SoftFoam + газиштето обезбедува супериорна амортизација и оптимална удобност при секој чекор. Гумениот ѓон совршено се прилепува на различни површини. Ако удобноста и класичниот дизајн ви се на прво место при изборот на патики, ST Runner v3 нема да ги изневери вашите очекувања.
Спецификација:

Унисекс патики

Горниште изработено од мрежа, кожа и најлон

SoftFoam + газиште

Гумен ѓон

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39 39
39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5
42 42
42.5 42.5
43 43
43.5
44 44
44.5 44.5
45 45
45.5
46 46
46.5 46.5
47 47
47.5
48 48
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош