Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Royale 2
NIKE Court Royale 2
NIKE Court Royale 2
NIKE Court Royale 2
NIKE Court Royale 2
NIKE Court Royale 2
NIKE Court Royale 2
NIKE Court Royale 2
NIKE Court Royale 2
NIKE Court Royale 2
Машки патики
Код на производ:
(DH3160-001)
NIKE

NIKE Court Royale 2

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NikeCourt Royale 2 машките lifestyle патики имаат дизајн кој владееше на улиците во 1970-тите. Нивното мазно горниште е направено од вештачка кожа, и е лесно за одржување, додека нагласеното Swoosh лого носи ретро дух во денешницата. Гумениот ѓон со шара во облик на рибна коска му дава свеж тон на овој класичен модел. Едноставните линии и класичниот дизајн лесно се комбинираат со секој стил и внесуваат безвременска нота. Спецификација: Плиток профил Врвки Горниште од вештачка кожа Ѓон во облик на рибна коска .
Подетално

NikeCourt Royale 2 машките lifestyle патики имаат дизајн кој владееше на улиците во 1970-тите. Нивното мазно горниште е направено од вештачка кожа, и е лесно за одржување, додека нагласеното Swoosh лого носи ретро дух во денешницата. Гумениот ѓон со шара во облик на рибна коска му дава свеж тон на овој класичен модел. Едноставните линии и класичниот дизајн лесно се комбинираат со секој стил и внесуваат безвременска нота.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горниште од вештачка кожа
 • Ѓон во облик на рибна коска
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош