Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dunk Low Premium
NIKE Dunk Low Premium
NIKE Dunk Low Premium
NIKE Dunk Low Premium
NIKE Dunk Low Premium
NIKE Dunk Low Premium
NIKE Dunk Low Premium
NIKE Dunk Low Premium
NIKE Dunk Low Premium
NIKE Dunk Low Premium
Детски патики
Код на производ:
(DM0088-100)
NIKE

NIKE Dunk Low Premium

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.293 ДЕН
Заштеда: 1.097 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dunk Low Premium се неверојатно модерни патики за деца. Детските патики Nike Dunk Low Premium станаа прекрасни, примајќи го духот на Ноќта на вештерките. Почекајте вечерва вашето малечко да го види ѓонот што свети во мракот и страшната графика што свети, а воедно овозможете му и супериорна удобност. Изработени се и од издржлива кожа, за бројни авантури и одлична забава. Вистинската и еко кожата обезбедуваат издржливост и класичен кошаркарски стил како оригиналните Dunk патики. Конструкцијата на јазикот и делот околу глуждот заедно со перфорацијата во пределот на прстите даваат култен изглед еднаков на оригиналот. Спецификација: Lifestyle патики за мали деца Издание за Ноќта на вештерките Горен дел од природна и еко кожа Гумен ѓон.
Подетално

Nike Dunk Low Premium се неверојатно модерни патики за деца. Детските патики Nike Dunk Low Premium станаа прекрасни, примајќи го духот на Ноќта на вештерките. Почекајте вечерва вашето малечко да го види ѓонот што свети во мракот и страшната графика што свети, а воедно овозможете му и супериорна удобност. Изработени се и од издржлива кожа, за бројни авантури и одлична забава. Вистинската и еко кожата обезбедуваат издржливост и класичен кошаркарски стил како оригиналните Dunk патики. Конструкцијата на јазикот и делот околу глуждот заедно со перфорацијата во пределот на прстите даваат култен изглед еднаков на оригиналот.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за мали деца
 • Издание за Ноќта на вештерките
 • Горен дел од природна и еко кожа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош