Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Zoom SuperRep 3
NIKE Air Zoom SuperRep 3
NIKE Air Zoom SuperRep 3
NIKE Air Zoom SuperRep 3
NIKE Air Zoom SuperRep 3
NIKE Air Zoom SuperRep 3
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(DA9492-004)
NIKE

NIKE Air Zoom SuperRep 3

Претходна цена
8.990 ДЕН
Моментална цена
8.990 ДЕН
Цена со попуст
6.743 ДЕН
Заштеда: 2.247 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Zoom SuperRep 3 се женски патики за многу интензивни тренинзи. Бидете на висина на задачата за време на сите серии на повторувања со овие редизајнирани патики кои ќе придонесат за стабилност при секое ваше движење. Овој модел е уште полесен од сите претходни верзии, така што ќе бидете побрзи и помотивирани од било кога. Имаат многу предности, но она што се издвојува е Zoom Air технологијата на влошките, таа ќе ве подготви за секој следен скок. Дизајнот со тенок слој на влошки и помал волумен ќе ви помогне да бидете побрзи при тренинзите, а со тоа нема да ве лиши од стабилност и удобност. Зајакнувањата на петицата и од страните обезбедуваат дополнителна сигурност при странични движења или други вежби кои вклучуваат скокови од секаков вид. Мрежестиот прозрачен материјал на горната страна на патиката овозможува подобар проток на воздух за време на интензивните тренинзи. Спецификација: Женски патики за многу интензивни тренинзи Zoom Air технологија Мрежест прозрачен материјал Лесен волумен Стабилни, безбедни и удобни.
Подетално

Nike Air Zoom SuperRep 3 се женски патики за многу интензивни тренинзи. Бидете на висина на задачата за време на сите серии на повторувања со овие редизајнирани патики кои ќе придонесат за стабилност при секое ваше движење. Овој модел е уште полесен од сите претходни верзии, така што ќе бидете побрзи и помотивирани од било кога. Имаат многу предности, но она што се издвојува е Zoom Air технологијата на влошките, таа ќе ве подготви за секој следен скок. Дизајнот со тенок слој на влошки и помал волумен ќе ви помогне да бидете побрзи при тренинзите, а со тоа нема да ве лиши од стабилност и удобност. Зајакнувањата на петицата и од страните обезбедуваат дополнителна сигурност при странични движења или други вежби кои вклучуваат скокови од секаков вид. Мрежестиот прозрачен материјал на горната страна на патиката овозможува подобар проток на воздух за време на интензивните тренинзи.
Спецификација:

 • Женски патики за многу интензивни тренинзи
 • Zoom Air технологија
 • Мрежест прозрачен материјал
 • Лесен волумен
 • Стабилни, безбедни и удобни

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош