Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
Машки патики
Код на производ:
(CJ1682-001)
NIKE

NIKE Wearallday

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.143 ДЕН
Заштеда: 1.347 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Wearallday машките lifestyle патики обезбедуваат фантастична удобност, исто како што сугерира и нивното име. Овој плиток модел се одликува со класични врвки и воздушен мрежест горен дел без шевови, кој обезбедува оптимална вентилација и пријатна температура за вашите стапала, дури и кога сте во движење. Обложениот дел околу зглобот, мекиот јазик и неверојатно меката пена заедно ви даваат удобност што ќе ја паметите. Издржливата кожа во комбинација со модифицираниот waffle гумен ѓон ви овозможува активно да истражувате, додека го одржувате вашиот чекор стабилен и безбеден. Извезеното лого на јазикот ја покажува вашата спортска посветеност и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Јазичето на петицата ви овозможува лесно да ги облечете и соблечете овие Nike патики. Направени во лежерен стил со дизајн кој никогаш не излегува од мода. Спецификација: Машки патики Мека подлога околу глуждот Извезено лого на јазикот Класичен начин на врзување Гумен ѓон.
Подетално

Nike Wearallday машките lifestyle патики обезбедуваат фантастична удобност, исто како што сугерира и нивното име. Овој плиток модел се одликува со класични врвки и воздушен мрежест горен дел без шевови, кој обезбедува оптимална вентилација и пријатна температура за вашите стапала, дури и кога сте во движење. Обложениот дел околу зглобот, мекиот јазик и неверојатно меката пена заедно ви даваат удобност што ќе ја паметите. Издржливата кожа во комбинација со модифицираниот waffle гумен ѓон ви овозможува активно да истражувате, додека го одржувате вашиот чекор стабилен и безбеден. Извезеното лого на јазикот ја покажува вашата спортска посветеност и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Јазичето на петицата ви овозможува лесно да ги облечете и соблечете овие Nike патики. Направени во лежерен стил со дизајн кој никогаш не излегува од мода.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Мека подлога околу глуждот
 • Извезено лого на јазикот
 • Класичен начин на врзување
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош