Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADILETTE COMFORT
adidas ADILETTE COMFORT
adidas ADILETTE COMFORT
adidas ADILETTE COMFORT
adidas ADILETTE COMFORT
adidas ADILETTE COMFORT
Женски папучи
Код на производ:
(F35724)
adidas

adidas ADILETTE COMFORT

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.244 ДЕН
Заштеда: 1.244 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3 35 1/2 21.5
  • 4 36 2/3 22.5
  • 5 38 23.3
  • 6 39 1/3 24.2
  • 7 40 2/3 25
  • 8 42 25.9
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
4 36 2/3 22.5
5 38 23.3
6 39 1/3 24.2
7 40 2/3 25
8 42 25.9
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош