Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok REEBOK RUSH RUNNER
Reebok REEBOK RUSH RUNNER
Reebok REEBOK RUSH RUNNER
Reebok REEBOK RUSH RUNNER
Reebok REEBOK RUSH RUNNER
Reebok REEBOK RUSH RUNNER
Reebok REEBOK RUSH RUNNER
Reebok REEBOK RUSH RUNNER
Reebok REEBOK RUSH RUNNER
Reebok REEBOK RUSH RUNNER
Reebok REEBOK RUSH RUNNER
Reebok REEBOK RUSH RUNNER
Детски патики
Код на производ:
(DV8695)
Reebok

Reebok REEBOK RUSH RUNNER

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 3
 • 3.5 34.5 22.5
 • 4 35 23
 • 4.5 36 23.33
 • 5 36.5 23.5
 • 5.5 37 24
 • 6 38 24.5
 • 6.5 38.5 24.66
 • 7 39 25
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Категорија Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.33
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
6.5 38.5 24.66
7 39 25
Остави оценка

 • Ljupce Mickoski
  Ljupce Mickoski

  23.05.2022. 10:38

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош