Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA IPANEMA KIREI SILK IV FEM
Женски апостолки
Код на производ:
(82595-22184)
IPANEMA

IPANEMA IPANEMA KIREI SILK IV FEM

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
445 ДЕН
Заштеда: 445 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 37 37
  • 38 38
  • 3536 35-36
  • 3940 39-40
  • 4142 41-42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд IPANEMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
37 37
38 38
3536 35-36
3940 39-40
4142 41-42
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош