Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE NEW BALANCE
NEW BALANCE NEW BALANCE
NEW BALANCE NEW BALANCE
NEW BALANCE NEW BALANCE
NEW BALANCE NEW BALANCE
NEW BALANCE NEW BALANCE
NEW BALANCE NEW BALANCE
NEW BALANCE NEW BALANCE
NEW BALANCE NEW BALANCE
NEW BALANCE NEW BALANCE
Машки патики
Код на производ:
(ML515NBB)
NEW BALANCE

NEW BALANCE NEW BALANCE

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 50 33
 • 5 37.5 23
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6,5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7,5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8,5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9,5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10,5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11,5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12,5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13,5 13,5
 • 14 49 32
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Категорија Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15 50 33
5 37.5 23
5.5 38 23.5
6 38.5 24
6,5 39.5 24.5
7 40 25
7,5 40.5 25.5
8 41.5 26
8,5 42 26.5
9 42.5 27
9,5 43 27.5
10 44 28
10,5 44.5 28.5
11 45 29
11,5 45.5 29.5
12 46.5 30
12,5 47 30.5
13 47.5 31
13,5
14 49 32
Остави оценка

 • 23.05.2022. 09:37
Помош