Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA PUMA SMASH V2 RIBBON JR
Детски патики
Код на производ:
(366003-09)
PUMA

PUMA PUMA SMASH V2 RIBBON JR

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
1.854 ДЕН
Заштеда: 1.236 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35 21.5
 • 35,5 35,5
 • 36 36 22.5
 • 36,5 36,5
 • 37 37
 • 37,5 37.5
 • 38 38
 • 38,5 38.5
 • 39 39
 • 40 40
 • 40,5 40,5
 • 41 41
 • 42 42
 • 4052 4052
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35 21.5
35,5
36 36 22.5
36,5
37 37
37,5 37.5
38 38
38,5 38.5
39 39
40 40
40,5
41
42
4052
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 370677-03
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 374225-08
Prosecna ocena:
ocena
1
2.792 ДЕН
Заштеда 20%
3.490 ДЕН
Помош