Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Kawa
NIKE Kawa
NIKE Kawa
NIKE Kawa
NIKE Kawa
NIKE Kawa
NIKE Kawa
NIKE Kawa
NIKE Kawa
NIKE Kawa
Детски папучи
Код на производ:
(DD8519-001)
NIKE

NIKE Kawa

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike KAWA се детски lifestyle папучи момчиња со кои тие ќе бидат подготвени за летото. Додадете модерна нота на вашиот стил носејќи ги овие удобни папучи со препознатливото Nike лого. Овие папучи кои ги комбинираат спортот и модата се толку удобни што ќе посакате никогаш да не ги соблечете. Изработени се од синтетичка кожа со мека пена под вашите стапала, која нуди одлична амортизација. Жлебовите на ѓонот ги прават овие папучи многу флексибилни и даваат обезбедуваат одлично прилепување на различни типови површини. Ваше е да изберете удобни Nike шорцеви и маица и да се препуштите на летниот шарм во овие удобни и атрактивни папучи. Спецификација: Детски папучи за момчиња Состав: 100% синтетика Мека пена Nike лого Жлебови на ѓонот.
Подетално

Nike KAWA се детски lifestyle папучи момчиња со кои тие ќе бидат подготвени за летото. Додадете модерна нота на вашиот стил носејќи ги овие удобни папучи со препознатливото Nike лого. Овие папучи кои ги комбинираат спортот и модата се толку удобни што ќе посакате никогаш да не ги соблечете. Изработени се од синтетичка кожа со мека пена под вашите стапала, која нуди одлична амортизација. Жлебовите на ѓонот ги прават овие папучи многу флексибилни и даваат обезбедуваат одлично прилепување на различни типови површини. Ваше е да изберете удобни Nike шорцеви и маица и да се препуштите на летниот шарм во овие удобни и атрактивни папучи.
Спецификација:

 • Детски папучи за момчиња
 • Состав: 100% синтетика
 • Мека пена
 • Nike лого
 • Жлебови на ѓонот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи DD3242-600
  1.493 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи DD3242-400
  Nike Kawa SE JDI се детски папучи кои нудат голем комфор. Синтетичкиот горен дел се при...
  1.393 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.990 ДЕН
  Помош