Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Indoor/Court
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Indoor/Court
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Indoor/Court
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Indoor/Court
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Indoor/Court
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Indoor/Court
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Indoor/Court
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Indoor/Court
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Indoor/Court
NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Indoor/Court
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(DA1183-017)
NIKE

NIKE React Tiempo Legend 9 Pro Indoor/Court

Претходна цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Победете ги вашите противници во Nike React Tiempo Legend 9 Pro Indoor/Court патиките за фудбал. Оваа верзија носи супериорна удобност и стабилност што ве подготвува да играте во затворен простор, на терен или на улица. Во пределот на прстите овој модел содржи Nike Regrind постава за прецизен дриблиг, додавање и шут. Горниот дел е изработен од телешка кожа и има парчиња од пена со мека текстура за подобар контакт со топката. Nike React влошките обезбедуваат чувство на удобност во текот на играта. Врз основа на анализата на Nike Sports Research Lab, гумениот ѓон е дизајниран да обезбедува брза промена на насоки, на терен, улица или во затворен простор. Откријте го фудбалот од поинаква перспектива, уживајќи во врвните перформанси на моделот Nike React Tiempo Legend 9 Pro Indoor/Court.Спецификација: Патики за фудбал - за возрасни За игра во затворен и на отворен простор Горен дел: кожа, текстил Nike React пенести влошки Гумен ѓон.
Подетално

Победете ги вашите противници во Nike React Tiempo Legend 9 Pro Indoor/Court патиките за фудбал. Оваа верзија носи супериорна удобност и стабилност што ве подготвува да играте во затворен простор, на терен или на улица. Во пределот на прстите овој модел содржи Nike Regrind постава за прецизен дриблиг, додавање и шут. Горниот дел е изработен од телешка кожа и има парчиња од пена со мека текстура за подобар контакт со топката. Nike React влошките обезбедуваат чувство на удобност во текот на играта. Врз основа на анализата на Nike Sports Research Lab, гумениот ѓон е дизајниран да обезбедува брза промена на насоки, на терен, улица или во затворен простор. Откријте го фудбалот од поинаква перспектива, уживајќи во врвните перформанси на моделот Nike React Tiempo Legend 9 Pro Indoor/Court.
Спецификација:

 • Патики за фудбал - за возрасни
 • За игра во затворен и на отворен простор
 • Горен дел: кожа, текстил
 • Nike React пенести влошки
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош