Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X Speedflow.2 MG
adidas X Speedflow.2 MG
adidas X Speedflow.2 MG
adidas X Speedflow.2 MG
adidas X Speedflow.2 MG
adidas X Speedflow.2 MG
adidas X Speedflow.2 MG
adidas X Speedflow.2 MG
adidas X Speedflow.2 MG
adidas X Speedflow.2 MG
Машки копачки
Код на производ:
(GW7477)
adidas

adidas X Speedflow.2 MG

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
8.088 ДЕН
Моментална цена
8.088 ДЕН
Цена со попуст
6.875 ДЕН
Заштеда: 1.213 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X SPEEDFLOW.2 MG се унисекс копачки за фудбал, дизајнирани за игра на природна и вештачка трева. Обезбедете си лесен премин и оставете ги сите ваши противници зад себе. Јазичето што се движи во четири насоки и поставата за потпетици овозможуваа лесно облекување и фантастична удобност. Проѕирниот Speedskin горен дел дава чувство дека копачките ја следат природната положба на вашето стапало. Под горништето се наоѓа газиште кое овозможува големо забрзување на природна трева и вештачки терени. Кројот што го обвиткува стапалото, го задржува зацврстено и сигурно во текот на играта, дури и при тешки делови и брзи промени на правецот за време на дриблинг. Овие копачки се направени од рециклиран материјал со високи перформанси. Спецификација: Унисекс копачки Дизајнирани за игра на природна и вештачка трева Врзување со врвки Лесен Speedskin проѕирен горен дел Материјалот може да се растегнува во сите четири правци Универзално газиште за неколку видови на подлоги Овој производ е направен од рециклирани материјали.
Подетално

adidas X SPEEDFLOW.2 MG се унисекс копачки за фудбал, дизајнирани за игра на природна и вештачка трева. Обезбедете си лесен премин и оставете ги сите ваши противници зад себе. Јазичето што се движи во четири насоки и поставата за потпетици овозможуваа лесно облекување и фантастична удобност. Проѕирниот Speedskin горен дел дава чувство дека копачките ја следат природната положба на вашето стапало. Под горништето се наоѓа газиште кое овозможува големо забрзување на природна трева и вештачки терени. Кројот што го обвиткува стапалото, го задржува зацврстено и сигурно во текот на играта, дури и при тешки делови и брзи промени на правецот за време на дриблинг. Овие копачки се направени од рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • Унисекс копачки
 • Дизајнирани за игра на природна и вештачка трева
 • Врзување со врвки
 • Лесен Speedskin проѕирен горен дел
 • Материјалот може да се растегнува во сите четири правци
 • Универзално газиште за неколку видови на подлоги
 • Овој производ е направен од рециклирани материјали

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош