Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION BANANAL GS
CHAMPION BANANAL GS
CHAMPION BANANAL GS
CHAMPION BANANAL GS
CHAMPION BANANAL GS
CHAMPION BANANAL GS
CHAMPION BANANAL GS
CHAMPION BANANAL GS
Детски папучи
Код на производ:
(CHF221G410-01)
CHAMPION

CHAMPION BANANAL GS

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39 24.5
 • 40 40 25.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35
36 36
37 37
38 38
39 39 24.5
40 40 25.5
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи CHF221G410-73
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
712 ДЕН
Заштеда 20%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи CHF211F400-85
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Помош