Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Copa Sense.3 TF
adidas Copa Sense.3 TF
adidas Copa Sense.3 TF
adidas Copa Sense.3 TF
adidas Copa Sense.3 TF
adidas Copa Sense.3 TF
adidas Copa Sense.3 TF
adidas Copa Sense.3 TF
adidas Copa Sense.3 TF
adidas Copa Sense.3 TF
Код на производ:
(GW7402)
adidas

adidas Copa Sense.3 TF

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COPA SENSE.3 TF се копачки за фудбал дизајнирани за играње на вештачка трева. Нивниот синтетички горен дел вклучува растеглив јазик што овозможува лесно и брзо прилепување на површина и неверојатна удобност на теренот. Гумениот ѓон ви ја дава потребната стабилност при дриблинзи на вештачка површина. Дозволете adidas COPA SENSE.3 TF да го подигнат вашето ниво на игра и да ви дадат целосен придонес во победата на вашиот тим. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичен отпад. Спецификација: Копачки За игра на вештачка трева Синтетички горен Гумен ѓон.
Подетално

adidas COPA SENSE.3 TF се копачки за фудбал дизајнирани за играње на вештачка трева. Нивниот синтетички горен дел вклучува растеглив јазик што овозможува лесно и брзо прилепување на површина и неверојатна удобност на теренот. Гумениот ѓон ви ја дава потребната стабилност при дриблинзи на вештачка површина. Дозволете adidas COPA SENSE.3 TF да го подигнат вашето ниво на игра и да ви дадат целосен придонес во победата на вашиот тим. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичен отпад.
Спецификација:

 • Копачки
 • За игра на вештачка трева
 • Синтетички горен
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Категорија Обувки
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  ocena
  5
  2.710 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош