Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
Копачки за возрасни
Код на производ:
(GW7504)
adidas

adidas X Speedflow.3 MG

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
3.990 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X Speedflow.3 MG се унисекс универзални копачки дизајнирани за играње на природна или синтетичка трева. Од идејата во главата, преку копачките, до топката и nazad. Така тече фудбалскиот натпревар. Овие X копачки ви даваат брзина и удобност, додека проѕирниот горен Speedskin дел ви дава чувство дека копачките ја следат природната положба на вашето стапало и ви овозможуваат лесно поминување покрај противникот на теренот. Под горништето имаат газиште кое овозможува големо забрзување на природна трева и вештачки терени. Кројот што го обвиткува стапалото цврсто и сигурно го задржува стапалото во текот на играта, при сите промени на насоката, така што секогаш сте чекор понапред од противникот. Повеќеслојниот ѓон обезбедува одлично прилепување на вештачка трева. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичен отпад. Спецификација: Унисекс копачки Дизајнирани за игра на природна трева и вештачка трева Врзување со врвки Лесно, проѕирно Speedskin горниште Материјалот се растегнува во сите четири насоки Универзално газиште за повеќе видови на подлоги, природна и вештачка трева Овој производ е направен од рециклирани материјали Повеќеслоен ѓон.
Подетално

adidas X Speedflow.3 MG се унисекс универзални копачки дизајнирани за играње на природна или синтетичка трева. Од идејата во главата, преку копачките, до топката и nazad. Така тече фудбалскиот натпревар. Овие X копачки ви даваат брзина и удобност, додека проѕирниот горен Speedskin дел ви дава чувство дека копачките ја следат природната положба на вашето стапало и ви овозможуваат лесно поминување покрај противникот на теренот. Под горништето имаат газиште кое овозможува големо забрзување на природна трева и вештачки терени. Кројот што го обвиткува стапалото цврсто и сигурно го задржува стапалото во текот на играта, при сите промени на насоката, така што секогаш сте чекор понапред од противникот. Повеќеслојниот ѓон обезбедува одлично прилепување на вештачка трева. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичен отпад.
Спецификација:

 • Унисекс копачки
 • Дизајнирани за игра на природна трева и вештачка трева
 • Врзување со врвки
 • Лесно, проѕирно Speedskin горниште
 • Материјалот се растегнува во сите четири насоки
 • Универзално газиште за повеќе видови на подлоги, природна и вештачка трева
 • Овој производ е направен од рециклирани материјали
 • Повеќеслоен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Категорија Обувки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 27
  9 43 1/3 27.5
  9- 44 28
  10 44 2/3 28.5
  10- 45 1/3 29
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12-
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош