Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
Женски патики
Код на производ:
(CJ1677-500)
NIKE

NIKE Wearallday

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Wearallday се женски патики, дизајнирани да го поддржат вашиот чекор во текот на денот. Модерниот дизајн на овие патики, со класичен начин на врзување, лесно ќе се вклопи во вашиот стил, па затоа ќе можете да ги носите во сите прилики. Мрежестиот горен дел обезбедува оптимална вентилација и пријатна температура на вашите стапала, дури и кога сте во движење. Издржливата кожа се комбинира со непобедливиот Waffle ѓон. Јазикот на петицата го олеснува облекувањето и соблекувањето на овие патики. Извезеното лого на јазикот ја покажува вашата спортска посветеност и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Гумениот ѓон ви овозможува активно да истражувате, додека го одржувате вашиот чекор стабилен и безбеден. Направени во лежерен стил со дизајн кој никогаш не излегува од мода. Спецификација: Женски патики Горен дел: текстил, синтетика Мека постава околу глуждот Извезено лого на јазикот Класичен начин на врзување Гумен ѓон.
Подетално

Nike Wearallday се женски патики, дизајнирани да го поддржат вашиот чекор во текот на денот. Модерниот дизајн на овие патики, со класичен начин на врзување, лесно ќе се вклопи во вашиот стил, па затоа ќе можете да ги носите во сите прилики. Мрежестиот горен дел обезбедува оптимална вентилација и пријатна температура на вашите стапала, дури и кога сте во движење. Издржливата кожа се комбинира со непобедливиот Waffle ѓон. Јазикот на петицата го олеснува облекувањето и соблекувањето на овие патики. Извезеното лого на јазикот ја покажува вашата спортска посветеност и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Гумениот ѓон ви овозможува активно да истражувате, додека го одржувате вашиот чекор стабилен и безбеден. Направени во лежерен стил со дизајн кој никогаш не излегува од мода.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Мека постава околу глуждот
 • Извезено лого на јазикот
 • Класичен начин на врзување
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош