Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Water Sandal
adidas Water Sandal
adidas Water Sandal
adidas Water Sandal
adidas Water Sandal
adidas Water Sandal
adidas Water Sandal
adidas Water Sandal
adidas Water Sandal
adidas Water Sandal
Код на производ:
(GW0390)
adidas

adidas Water Sandal

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 11.5
 • 4-K 4-K
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Завиткајте ги прстите на вашите малечки во удобноста на adidas WATER SANDAL детските сандали за бебиња и мали девојчиња. Во и надвор од водата, овие adidas сандалисо обликувано EVA газиште обезбедуваат мека и потпорна удобност. Дизајнот со затворени прсти обезбедува дополнителна покриеност. Затворањето со велкро ремени обезбедува брзо облекување и сиоблекување на малите, немирни стапала. Спецификација: Сандали за авантури на и надвор од вода Прилагодливи велкро ремени EVA горниште EVA газиште.
Подетално

Завиткајте ги прстите на вашите малечки во удобноста на adidas WATER SANDAL детските сандали за бебиња и мали девојчиња. Во и надвор од водата, овие adidas сандалисо обликувано EVA газиште обезбедуваат мека и потпорна удобност. Дизајнот со затворени прсти обезбедува дополнителна покриеност. Затворањето со велкро ремени обезбедува брзо облекување и сиоблекување на малите, немирни стапала.
Спецификација:

 • Сандали за авантури на и надвор од вода
 • Прилагодливи велкро ремени
 • EVA горниште
 • EVA газиште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  4K 20 11.5
  4-K
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош