Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Intrkl Lite
NIKE Air Max Intrkl Lite
NIKE Air Max Intrkl Lite
NIKE Air Max Intrkl Lite
NIKE Air Max Intrkl Lite
NIKE Air Max Intrkl Lite
NIKE Air Max Intrkl Lite
NIKE Air Max Intrkl Lite
NIKE Air Max Intrkl Lite
NIKE Air Max Intrkl Lite
NIKE Air Max Intrkl Lite
NIKE Air Max Intrkl Lite
Женски патики
Код на производ:
(DH0874-003)
NIKE

NIKE Air Max Intrkl Lite

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Во Nike Air Max INTRLK Liteв, мора да ја почувствувате сензацијата за да бидете сензација. Осмислените воздушни перничиња ја менуваат приказната за удобноста, со зголемена респонзивност и совршена количина на тракција. Лесните материјали се лесни за стилизирање и лесни за одржување. Гумен ѓон дава вистински Nike look. Спецификација: Плиток профил Врвки Текстилен горен дел Air Max воздушно перниче Деко шевови Гумен ѓон .
Подетално

Во Nike Air Max INTRLK Liteв, мора да ја почувствувате сензацијата за да бидете сензација. Осмислените воздушни перничиња ја менуваат приказната за удобноста, со зголемена респонзивност и совршена количина на тракција. Лесните материјали се лесни за стилизирање и лесни за одржување. Гумен ѓон дава вистински Nike look.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • Air Max воздушно перниче
 • Деко шевови
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош