Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
Папучи за возрасни
Код на производ:
(GZ3779)
adidas

adidas Adilette Shower

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.588 ДЕН
Моментална цена
1.588 ДЕН
Моментална цена
1.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од базен, преку туш до софата во дневната соба, adidas ADILETTE SHOWER унисекс папучите се дизајнирани за релаксација и одмор. Конструкцијата која се навлекува обезбедува добар стисок, лесно се облекуваат и соблекуваат. Лесниот среден ѓон ги одржува вашите стапала удобни во текот на денот. adidas логото и препознатливите три линии го надополнуваат култниот стил на adidas. Спецификација: Синтетички горен дел Обликувано газиште Cloudfoam среден ѓон.
Подетално

Од базен, преку туш до софата во дневната соба, adidas ADILETTE SHOWER унисекс папучите се дизајнирани за релаксација и одмор. Конструкцијата која се навлекува обезбедува добар стисок, лесно се облекуваат и соблекуваат. Лесниот среден ѓон ги одржува вашите стапала удобни во текот на денот. adidas логото и препознатливите три линии го надополнуваат култниот стил на adidas.
Спецификација:

 • Синтетички горен дел
 • Обликувано газиште
 • Cloudfoam среден ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Основна поделба Обувки
  Пол Unisex
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 27
  9 43 1/3 27.5
  9- 44 28
  10 44 2/3 28.5
  10- 45 1/3 29
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12-
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи EF1730
  Prosecna ocena:
  ocena
  51
  adidas ADILETTE AQUA се Unisex папучи кои се идеални за базени и други бањи. Тие можат ...
  950 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.188 ДЕН
  Помош