Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Skye Wedge Safari
PUMA Skye Wedge Safari
PUMA Skye Wedge Safari
PUMA Skye Wedge Safari
PUMA Skye Wedge Safari
PUMA Skye Wedge Safari
PUMA Skye Wedge Safari
PUMA Skye Wedge Safari
PUMA Skye Wedge Safari
PUMA Skye Wedge Safari
Женски патики
Код на производ:
(383868-01)
PUMA

PUMA Skye Wedge Safari

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Во исто време спортски и луксузни, Puma Skye Wedge Safari женските lifestyle патики со нивната мешавина на материјали и животинска графика тие се погодни за сите активности во текот на слободното време. Единствената платформа ја издолжува вашата фигурата, давајќи ви привлечност и супериорен изглед. Ѓонот IMEVA обезбедува оптимално прилепување на површини и пријатност при носење. SoftFoam + газиштето обезбедува супериорна амортизација и оптимална удобност при секој чекор. Спецификација: Женски патики – lifestyle Горен дел: кожа и синтетика SoftFoam+ газиште Гумен IMEVA ѓон.
Подетално

Во исто време спортски и луксузни, Puma Skye Wedge Safari женските lifestyle патики со нивната мешавина на материјали и животинска графика тие се погодни за сите активности во текот на слободното време. Единствената платформа ја издолжува вашата фигурата, давајќи ви привлечност и супериорен изглед. Ѓонот IMEVA обезбедува оптимално прилепување на површини и пријатност при носење. SoftFoam + газиштето обезбедува супериорна амортизација и оптимална удобност при секој чекор.
Спецификација:

Женски патики – lifestyle

Горен дел: кожа и синтетика

SoftFoam+ газиште

Гумен IMEVA ѓон

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Категорија Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
35.5 35.5
36 36
36.5
37 37
37.5 37.5
38 38
38.5 38.5
39 39
39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5
42 42
42.5 42.5
43 43
44 44
45
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 382718-10
3.912 ДЕН
Заштеда 20%
4.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 380729-10
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 382718-09
3.912 ДЕН
Заштеда 20%
4.890 ДЕН
Помош