Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
Детски патики
Код на производ:
(GY8011)
adidas

adidas Grand Court MM

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 11.5
 • 4-K 4-K
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Grand Court MM се детски унисекс lifestyle патики за бебиња и мали деца. Овие патики комбинираат класичен изглед и удобност, а имаат и велкро ремени кои го олеснуваат облекувањето. Хероите на Дизни, Мики и Мини Маус, ја носат својата препознатлива разиграност за да го подигнат стилот на вашето дете на повисоко ниво. Спецификација: Дизни графика Плиток профил Велкро ремени Горен дел изработен од вештачка кожа Внатрешност изработена од текстил Гумен ѓон.
Подетално

adidas Grand Court MM се детски унисекс lifestyle патики за бебиња и мали деца. Овие патики комбинираат класичен изглед и удобност, а имаат и велкро ремени кои го олеснуваат облекувањето. Хероите на Дизни, Мики и Мини Маус, ја носат својата препознатлива разиграност за да го подигнат стилот на вашето дете на повисоко ниво.
Спецификација:

 • Дизни графика
 • Плиток профил
 • Велкро ремени
 • Горен дел изработен од вештачка кожа
 • Внатрешност изработена од текстил
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Kids
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  4K 20 11.5
  4-K
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош