Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
Женски патики за тенис
Код на производ:
(GY5911)
adidas

adidas Breaknet

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BREAKNET се женски lifestyle патики кои зрачат со класика и спортска едноставност. Чистите и поедноставени линии носат стил кој е погоден за секоја пригода. Горниот дел на патиката е изработен од издржлива синтетичка кожа која носи целосна потпора на стапалото. Трите adidas линии кои се наоѓаат од страна ги прават автентични и токму поради нив, сите ќе знаат дека сте дел од позната спортска приказна. Тенискиот BREAKNET стил на женските lifestyle патики, во комбинација со богатото наследство на adidas, ви го гарантираат најдобриот можен квалитет. Спецификација: Гумен ѓон Горен дел: текстил, синтетичка кожа Текстилна постава.
Подетално

adidas BREAKNET се женски lifestyle патики кои зрачат со класика и спортска едноставност. Чистите и поедноставени линии носат стил кој е погоден за секоја пригода. Горниот дел на патиката е изработен од издржлива синтетичка кожа која носи целосна потпора на стапалото. Трите adidas линии кои се наоѓаат од страна ги прават автентични и токму поради нив, сите ќе знаат дека сте дел од позната спортска приказна. Тенискиот BREAKNET стил на женските lifestyle патики, во комбинација со богатото наследство на adidas, ви го гарантираат најдобриот можен квалитет.
Спецификација:

 • Гумен ѓон
 • Горен дел: текстил, синтетичка кожа
 • Текстилна постава

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Женски
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош