Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Court Bold
adidas Court Bold
adidas Court Bold
adidas Court Bold
adidas Court Bold
adidas Court Bold
adidas Court Bold
adidas Court Bold
adidas Court Bold
adidas Court Bold
adidas Court Bold
adidas Court Bold
Код на производ:
(GY8584)
adidas

adidas Court Bold

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Посегнете повозвишен стил во храбрите adidas Court женски lifestyle патики. Овие патики инспирирани од скејтборд зрачат со елегантен и софистициран стил. Горниот дел налик на кожа и ѓонот на платформа го издигнуваат вашиот изглед на ново ниво. Линеарното лого и карактеристичните adidas пруги обезбедуваат карактеристичен изглед. Adidas Court Bold женските lifestyle патики се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врзување со врвки Синтетички горен дел Удобен среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Посегнете повозвишен стил во храбрите adidas Court женски lifestyle патики. Овие патики инспирирани од скејтборд зрачат со елегантен и софистициран стил. Горниот дел налик на кожа и ѓонот на платформа го издигнуваат вашиот изглед на ново ниво. Линеарното лого и карактеристичните adidas пруги обезбедуваат карактеристичен изглед. Adidas Court Bold женските lifestyle патики се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Синтетички горен дел
 • Удобен среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Женски
  Намена Скејтинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ2702
  2.710 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ2697
  2.880 ДЕН
  Заштеда 15%
  3.388 ДЕН
  Помош