Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
Код на производ:
(GV7801)
adidas

adidas Altaswim

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Нека вашето дете го истражува брегот со adidas ALTASWIM унисекс сандали за девојчиња. Лесните, удобни сандали се дизајнирани за сите авантури на вода. Прилагодливите велкро ремени го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Лесниот EVA ѓон остава траги во песокот додека сонцето заоѓа и го заокружува нивниот совршен ден. Спецификација: Сандали за водни авантури Прилагодливи велкро ремени EVA горниште Обликувано газиште Лесен ЕVA ѓон.
Подетално

Нека вашето дете го истражува брегот со adidas ALTASWIM унисекс сандали за девојчиња. Лесните, удобни сандали се дизајнирани за сите авантури на вода. Прилагодливите велкро ремени го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Лесниот EVA ѓон остава траги во песокот додека сонцето заоѓа и го заокружува нивниот совршен ден.
Спецификација:

 • Сандали за водни авантури
 • Прилагодливи велкро ремени
 • EVA горниште
 • Обликувано газиште
 • Лесен ЕVA ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Категорија Обувки
  Пол Kids
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош