Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER RIDER MONTREAL III KIDS
Детски папучи
Код на производ:
(82510-20084)
RIDER

RIDER RIDER MONTREAL III KIDS

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
545 ДЕН
Заштеда: 545 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 30 30
  • 31 31
  • 32 32
  • 33 33
  • 36 36
  • 3435 34-35
  • 3738 37-38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Категорија Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд RIDER
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
30 30
31 31
32 32
33 33
36 36
3435 34-35
3738 37-38
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош