Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA IPANEMA CLASSIC VII KIDS
Детски апостолки
Код на производ:
(82536-20700)
IPANEMA

IPANEMA IPANEMA CLASSIC VII KIDS

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
395 ДЕН
Заштеда: 395 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 37 37
  • 38 38
  • 2526 25-26
  • 2728 27-28
  • 2930 29-30
  • 3132 31-32
  • 3334 33-34
  • 3536 35-36
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд IPANEMA
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
37 37
38 38
2526 25-26
2728 27-28
2930 29-30
3132 31-32
3334 33-34
3536 35-36
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош