Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Giannis Immortality
NIKE Giannis Immortality
NIKE Giannis Immortality
NIKE Giannis Immortality
NIKE Giannis Immortality
NIKE Giannis Immortality
NIKE Giannis Immortality
NIKE Giannis Immortality
NIKE Giannis Immortality
NIKE Giannis Immortality
Патики за кошарка за возрасни
Код на производ:
(CZ4099-009)
NIKE

NIKE Giannis Immortality

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Giannis Immortality се патики за кошарка дизајнирани за играчи кои ја сакаат мултидимензионалната игра на Џенис. Овој модел е резултат на континуираната соработка на Nike со еден од најдобрите NBA играчи, Џенис Адетокунба. Силуетата на патиката е обликувана од прсти до пети, за да ви овозможи непречено движење. Средниот ѓон е исполнет со пена која е сечена, така што ја намалува тежината и обезбедува поголемо ниво на респонзивност. Горниот дел е изработен од мрежест материјал и има внатрешен стабилизатор кој се обвиткува околу средниот дел на стапалото. Надворешниот, гумен ѓонот е поделен на два дела, така што предниот и задниот дел се поврзани во средината со потпора, што придонесува за поголема флексибилност и стабилизација при движење. На ѓонот се врежани имињата на родителите, браќата и синот на Џенис. Спецификација: Патики за кошарка Горен дел: текстил, синтетика Среден ѓон од пена Постава околу глуждот Стабилизација на стапалото Гумен ѓон.
Подетално

Nike Giannis Immortality се патики за кошарка дизајнирани за играчи кои ја сакаат мултидимензионалната игра на Џенис. Овој модел е резултат на континуираната соработка на Nike со еден од најдобрите NBA играчи, Џенис Адетокунба. Силуетата на патиката е обликувана од прсти до пети, за да ви овозможи непречено движење. Средниот ѓон е исполнет со пена која е сечена, така што ја намалува тежината и обезбедува поголемо ниво на респонзивност. Горниот дел е изработен од мрежест материјал и има внатрешен стабилизатор кој се обвиткува околу средниот дел на стапалото. Надворешниот, гумен ѓонот е поделен на два дела, така што предниот и задниот дел се поврзани во средината со потпора, што придонесува за поголема флексибилност и стабилизација при движење. На ѓонот се врежани имињата на родителите, браќата и синот на Џенис.
Спецификација:

 • Патики за кошарка
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Среден ѓон од пена
 • Постава околу глуждот
 • Стабилизација на стапалото
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош