Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION SOPHIA TD
CHAMPION SOPHIA TD
CHAMPION SOPHIA TD
CHAMPION SOPHIA TD
CHAMPION SOPHIA TD
CHAMPION SOPHIA TD
CHAMPION SOPHIA TD
CHAMPION SOPHIA TD
CHAMPION SOPHIA TD
CHAMPION SOPHIA TD
Детски патики
Код на производ:
(S32598-PS013)
CHAMPION

CHAMPION SOPHIA TD

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.183 ДЕН
Заштеда: 507 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 20 20
  • 21 21
  • 22 22
  • 23 23 12
  • 24 24 13
  • 25 25
  • 26 26
  • 27 27
  • 28 28
  • 29 29
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
20
21 21
22 22
23 23 12
24 24 13
25 25
26 26
27 27
28 28
29 29
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32590-PS013
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32594-PS013
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32594-PS085
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Помош