Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Grand Court Alpha
adidas Grand Court Alpha
adidas Grand Court Alpha
adidas Grand Court Alpha
adidas Grand Court Alpha
adidas Grand Court Alpha
adidas Grand Court Alpha
adidas Grand Court Alpha
adidas Grand Court Alpha
adidas Grand Court Alpha
Машки патики за тенис
Код на производ:
(GY7983)
adidas

adidas Grand Court Alpha

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 5.5 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6.5 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7.5 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8.5 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9.5 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10.5 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11.5 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12.5 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13.5 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспирирани од тенисот, adidas Grand Court Alpha машките lifestyle патики ве прават модерен класик додека се истражувате себеси. Понекогаш класиката е најдобриот одговор за иднината. Можете да ги носите цел ден додека уживате со вашите пријатели. adidas Grand Court Alpha машките lifestyle патики се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врзување Горен дел: кожа Текстилна внатрешност Обликувано јазиче Cloud Comfort газиште Гумен ѓон.
Подетално

Инспирирани од тенисот, adidas Grand Court Alpha машките lifestyle патики ве прават модерен класик додека се истражувате себеси. Понекогаш класиката е најдобриот одговор за иднината. Можете да ги носите цел ден додека уживате со вашите пријатели. adidas Grand Court Alpha машките lifestyle патики се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: кожа
 • Текстилна внатрешност
 • Обликувано јазиче
 • Cloud Comfort газиште
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  5.5 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6.5 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7.5 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8.5 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9.5 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10.5 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11.5 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12.5 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13.5 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош