Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Spawn 4
UNDER ARMOUR Spawn 4
UNDER ARMOUR Spawn 4
UNDER ARMOUR Spawn 4
UNDER ARMOUR Spawn 4
UNDER ARMOUR Spawn 4
Патики за кошарка за возрасни
Код на производ:
(3024971-600)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Spawn 4

Претходна цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Цена со попуст
5.672 ДЕН
Заштеда: 1.418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UNDER ARMOUR Spawn 4 се унисекс патики кои го земаат класичното кошаркарско DNK и одговараат со модерните трендови. Овие патики се лесни, дишат и доволно силни и функционални на секоj терен. Лесниот, мрежест горен дел обезбедува оптимален проток на воздух и многу нежно се обвиткува околу вашите стапала, а во исто време е доволно цврст за да обезбеди долготрајност на овие патики. Средниот ѓон со целосна должина и Micro G® пена обезбедува добра амортизација и извонреден комфор. Вграденото странично засилување овозможува исклучително динамични движења и промени на правецот на теренот. Издржливиот ѓон со заоблен дизајн ви помага да се движите побрзо и обезбедува одлично прилепување на површина. Патиките се плитки и се врзуваат врвки, и освен на терен, можат да се носат и при шетање по градски улици или при секојдневни активности. Спецификација: Унисекс патики Среден ѓон од Micro G® пена CX среден ѓон Плиток профил Гумен ѓон.
Подетално

UNDER ARMOUR Spawn 4 се унисекс патики кои го земаат класичното кошаркарско DNK и одговараат со модерните трендови. Овие патики се лесни, дишат и доволно силни и функционални на секоj терен. Лесниот, мрежест горен дел обезбедува оптимален проток на воздух и многу нежно се обвиткува околу вашите стапала, а во исто време е доволно цврст за да обезбеди долготрајност на овие патики. Средниот ѓон со целосна должина и Micro G® пена обезбедува добра амортизација и извонреден комфор. Вграденото странично засилување овозможува исклучително динамични движења и промени на правецот на теренот. Издржливиот ѓон со заоблен дизајн ви помага да се движите побрзо и обезбедува одлично прилепување на површина. Патиките се плитки и се врзуваат врвки, и освен на терен, можат да се носат и при шетање по градски улици или при секојдневни активности.
Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Среден ѓон од Micro G® пена
 • CX среден ѓон
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 3024971-001
  5.672 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.090 ДЕН
  Помош