Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Zoom SuperRep 3
NIKE Air Zoom SuperRep 3
NIKE Air Zoom SuperRep 3
NIKE Air Zoom SuperRep 3
NIKE Air Zoom SuperRep 3
NIKE Air Zoom SuperRep 3
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(DC9115-004)
NIKE

NIKE Air Zoom SuperRep 3

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Zoom SuperRep 3 се машки патики за тренинг, дизајнирани да ви пружат поддршка и стабилност при секое движење. Тие се полесни од претходните модели, па можете да го забрзате темпото. Благодарение на воздушното Zoom перниче, подготвени сте за секој скок и чекор. Стапалото ќе се движи природно и без напор, дури и ако брзо го менувате правецот. Дополнителните засилувања на петицата и страните го прават вашиот чекор постабилен. Лесната мрежа на горниот дел го зголемува протокот на воздух, за да ви обезбеди дополнителна удобност. Почувствувајте ја разликата на вашиот следен тренинг во Nike Air Zoom SuperRep 3. машките патики за тренинг. Спецификација: Мрежест горен дел Zoom воздушно перниче TPU потпетици и странични засилувања Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Zoom SuperRep 3 се машки патики за тренинг, дизајнирани да ви пружат поддршка и стабилност при секое движење. Тие се полесни од претходните модели, па можете да го забрзате темпото. Благодарение на воздушното Zoom перниче, подготвени сте за секој скок и чекор. Стапалото ќе се движи природно и без напор, дури и ако брзо го менувате правецот. Дополнителните засилувања на петицата и страните го прават вашиот чекор постабилен. Лесната мрежа на горниот дел го зголемува протокот на воздух, за да ви обезбеди дополнителна удобност. Почувствувајте ја разликата на вашиот следен тренинг во Nike Air Zoom SuperRep 3. машките патики за тренинг.
Спецификација:

 • Мрежест горен дел
 • Zoom воздушно перниче
 • TPU потпетици и странични засилувања
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош