Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Rulex
CHAMPION Rulex
CHAMPION Rulex
CHAMPION Rulex
CHAMPION Rulex
CHAMPION Rulex
CHAMPION Rulex
CHAMPION Rulex
CHAMPION Rulex
CHAMPION Rulex
CHAMPION Rulex
CHAMPION Rulex
Женски патики
Код на производ:
(S11536-MS042)
CHAMPION

CHAMPION Rulex

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35 22
 • 35.5 35.5
 • 36 36 22.5
 • 36.5 36.5
 • 37 37 23.5
 • 37.5 37.5
 • 38 38 24
 • 38.5 38.5
 • 39 39 25
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
CHAMPION RULEX се женски lifestyle патики во кои ќе бидете забележани каде ѝ да се појавите. Елегантни, софистицирани и удобни женски патики кои никогаш нема да сакате да ги соблечете. Горниот дел е изработен од лесна мрежа и нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време ја дава потребната сила за дополнителна издржливост. Патиките се одликуваат со плиткок профил , класичен начин на врзување и препознатливо CHAMPION лого. Гумениот ѓон обезбедува добро амортизирање и одлично прилепување на површина со што обезбедува сигурност на вашите чекори. Доколку сакате да го комплетирате вашиот спортско-елегантен стил со безвременски модоел на патики, тогаш CHAMPION RULEX патиките се вашиот идеален избор. Спецификација: Женски lifestyle патики Класичен начин на врзување Плиток профил CHAMPION лого Гумен ѓон.
Подетално

CHAMPION RULEX се женски lifestyle патики во кои ќе бидете забележани каде ѝ да се појавите. Елегантни, софистицирани и удобни женски патики кои никогаш нема да сакате да ги соблечете. Горниот дел е изработен од лесна мрежа и нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време ја дава потребната сила за дополнителна издржливост. Патиките се одликуваат со плиткок профил , класичен начин на врзување и препознатливо CHAMPION лого. Гумениот ѓон обезбедува добро амортизирање и одлично прилепување на површина со што обезбедува сигурност на вашите чекори. Доколку сакате да го комплетирате вашиот спортско-елегантен стил со безвременски модоел на патики, тогаш CHAMPION RULEX патиките се вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Класичен начин на врзување
 • Плиток профил
 • CHAMPION лого
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35 22
  35.5 35.5
  36 36 22.5
  36.5 36.5
  37 37 23.5
  37.5 37.5
  38 38 24
  38.5 38.5
  39 39 25
  39.5 39.5
  40 40 25.5
  40.5 40.5
  41 41 26.5
  41.5 41.5
  42 42 27
  42.5
  43 43 28
  44 44
  44.5
  45 45
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S11533-KK001
  1.614 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S11536-ES010
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.614 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S11533-WW001
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  1.749 ДЕН
  Заштеда 35%
  2.690 ДЕН
  Помош