Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Merlin
CHAMPION Merlin
CHAMPION Merlin
CHAMPION Merlin
CHAMPION Merlin
CHAMPION Merlin
CHAMPION Merlin
CHAMPION Merlin
CHAMPION Merlin
CHAMPION Merlin
Детски патики
Код на производ:
(S32586-WW006)
CHAMPION

CHAMPION Merlin

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 35,5 35,5
 • 36 36
 • 36,5 36,5
 • 37 37
 • 37,5 37,5
 • 38 38
 • 38,5 38,5
 • 39 39
 • 39,5 39,5
 • 40 40
 • 1 1
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion MERLIN се детски lifestyle патики за девојчиња. Модерниот дизајн со Champion логото ја нагласува потребата на децата за игра и активност. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа и текстил. Гумениот ѓон многу добро се прилепува на различни подлоги. Champion ви носи вистински спортски стил. Спецификација: Детски lifestyle патики за девојчиња Горен дел: синтетичка кожа, текстил Боја: црвена, бела, црна.
Подетално

Champion MERLIN се детски lifestyle патики за девојчиња. Модерниот дизајн со Champion логото ја нагласува потребата на децата за игра и активност. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа и текстил. Гумениот ѓон многу добро се прилепува на различни подлоги. Champion ви носи вистински спортски стил.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за девојчиња
 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Боја: црвена, бела, црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  27 27
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33 21
  34 34 21.5
  35 35 22.5
  35,5
  36 36
  36,5
  37 37
  37,5 37,5
  38 38
  38,5 38,5
  39 39
  39,5
  40 40
  1 1
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош