Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Manoa Leather
NIKE Manoa Leather
NIKE Manoa Leather
NIKE Manoa Leather
NIKE Manoa Leather
NIKE Manoa Leather
NIKE Manoa Leather
NIKE Manoa Leather
NIKE Manoa Leather
NIKE Manoa Leather
Машки патики
Код на производ:
(DC8892-800)
NIKE

NIKE Manoa Leather

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
5.432 ДЕН
Заштеда: 1.358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Manoa Leather се удобни и издржливи машки патики со модерен спортски дизајн и високи перформанси. Горниот дел е изработен од кожа, а делот околу прстите е зајакнат за супериорна издржливост. Средниот ѓон од пена со целосна должина обезбедува бескомпромисна удобност при чекорење. Мекиот дел околу глуждот ја зголемува удобноста. Гумениот ѓон е зајакнат и прилагоден на сите површини, спречувајќи лизгање. Препуштете се на повеќечасовната прошетка во машките патики Nike Manoa Leather. Спецификација: Кожен горен дел Гумен ѓон Среден ѓон од пена Боја: Темно црвена/бела .
Подетално

Nike Manoa Leather се удобни и издржливи машки патики со модерен спортски дизајн и високи перформанси. Горниот дел е изработен од кожа, а делот околу прстите е зајакнат за супериорна издржливост. Средниот ѓон од пена со целосна должина обезбедува бескомпромисна удобност при чекорење. Мекиот дел околу глуждот ја зголемува удобноста. Гумениот ѓон е зајакнат и прилагоден на сите површини, спречувајќи лизгање. Препуштете се на повеќечасовната прошетка во машките патики Nike Manoa Leather.
Спецификација:

 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон
 • Среден ѓон од пена
 • Боја: Темно црвена/бела

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош