Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Revolution 6 SE
NIKE Revolution 6 SE
NIKE Revolution 6 SE
NIKE Revolution 6 SE
NIKE Revolution 6 SE
NIKE Revolution 6 SE
NIKE Revolution 6 SE
NIKE Revolution 6 SE
NIKE Revolution 6 SE
NIKE Revolution 6 SE
Детски патики
Код на производ:
(DD1104-013)
NIKE

NIKE Revolution 6 SE

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27.5 16.5
 • 11C 28 17
 • 11\.C 28.5 17.5
 • 12C 29.5 18
 • 12\.C 30 18.5
 • 13C 31 19
 • 13\.C 31.5 19.5
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Revolution 6 SE детските патики се специјално издание инспирирано од уличната уметност. Тие носат силна порака - треба да се стремиме кон промени и треба да ги срушиме бариерите преку спортот. Тие се направени од 20% рециклирана содржина. Овие лесни и прозрачни патики се идеални за сите слободни или спортски активности на вашите деца. Дополнителниот кожен слој во пределот на прстите ги прави патиките поиздржливи. Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за удобност. Гумениот ѓон обезбедува оптимална влечна сила на различни површини и му овозможува на малото стапало природно да се свиткува. Над еластичните врвки има велкро лепенка што го олеснува облекувањето и соблекувањето на патиките. Спецификација: Прозрачен горен дел Плиток профил Врзување со врвки Мека влошка Гумен ѓон.
Подетално

Nike Revolution 6 SE детските патики се специјално издание инспирирано од уличната уметност. Тие носат силна порака - треба да се стремиме кон промени и треба да ги срушиме бариерите преку спортот. Тие се направени од 20% рециклирана содржина. Овие лесни и прозрачни патики се идеални за сите слободни или спортски активности на вашите деца. Дополнителниот кожен слој во пределот на прстите ги прави патиките поиздржливи. Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за удобност. Гумениот ѓон обезбедува оптимална влечна сила на различни површини и му овозможува на малото стапало природно да се свиткува. Над еластичните врвки има велкро лепенка што го олеснува облекувањето и соблекувањето на патиките.
Спецификација:

 • Прозрачен горен дел
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Мека влошка
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10"C 27.5 16.5
  11C 28 17
  11"C 28.5 17.5
  12C 29.5 18
  12"C 30 18.5
  13C 31 19
  13"C 31.5 19.5
  1Y 32 20
  1"Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2"Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3"Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4"Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5"Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6"Y 39 24.5
  7Y 40 25
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош